PROFIL FIRMY KONTAKT REFERENCE LEKTORSKÝ TÝM GDPR


HR Share "Jak si udržet zaměstnance"

Hlavní stránka »  HR Share »  HR Share "Jak si udržet zaměstnance"HR Share na téma „Jak si udržet zaměstnance“ proběhlo 25.11.2016


Setkali jsem se společně v prostorách JIC INTECHu v Brně. HR Share probíhal za velmi příjemné a uvolněné atmosféry :)

Děkujeme všem přednášejícím i 28 účastníkům – HR profesionálům za jejich inspirativní myšlenky.

Celým setkáním nás provázela jako moderátorka Petra Voráčová. Následně jsme si vyslechli velice zajímavé přednášky předních odborníků na téma „JAK SI UDRŽET ZAMĚSTNANCE“.

Nejdříve nám prozradily své zkušenosti a poskytly nám inspiraci paní Mária Rolková a Lenka Mazalová ze SMC IA CZ při prezentaci nazvané „Spokojený zaměstnanec“. Je až neuvěřitelné, že se jim ve firmě podařilo vytvořit velmí příjemné a týmové prostředí, kde všichni táhnou za jeden provaz.

Následně nám představil zajímavosti pan Vít Heinz ze Siemens Electric Machines při prezentaci nazvané „Proč raději podporuji ostrůvky spontánní angažovanosti, místo abych ostatní přesvědčoval o úžasnosti programů shora“, kde nám bylo poodhaleno, že velmi efektivním užitečným přístupem k lidem je hlavně „RESPEKT“.

Poslední odbornicí, která se s námi podělila o své zkušenosti z této oblasti byla paní Kateřina GábováKiwi.com, jejíž prezentace byla nazvána „Jak vyhrát bitvu o IT profesionály aneb vztah firmy a zaměstnance vždy vítězí“. Paní Gábová nám prozradila velmi zajímavé a inspirativní podněty, které se dají zavést v každé firmě, např. jedou z nich je „Surprised Hello“ :) Vzpomínáte si na ni? ;)

Po ztěchto třech velmi zajímavých a inspirujících přednáškách byla panelová diskuze, ve které samozřejmě vystupovali naši přednášející odborníci. Měli jste velké množství velmi zajímavých dotazů, které se velmi často rozvinuli v zajímavou diskuzi a o své zkušenosti se s námi podělili i další přítomní z publika.

Vzhledem k tomu, že publikum bylo opravdu velmi příjemné a čerpalo informace od odborníků plnými doušky, rozhodli jsme se jej odměnit menšími dárky, o které se losovalo. Výhercům samozřejmě ještě jednou dodatečně gratulujeme :)

Poslední příjemnou částí našeho setkání byl coffee break, kde jsme si mohli pochutnat na výborném občerstvení a ještě probrat aktuální nápady a dozvědět se ještě nějaké další inspirující myšlenky.

Příští setkání HR Share bude začátkem roku 2017! Proto nás nezapomeňte bedlivě sledovat na FB profilu a LinkedInu. Doufáme, že se opět setkáme :)

Všem bychom ještě jednou rádi poděkovali za jejich účast a těšíme se na dalším setkání :)

tým INC Consulting
Inspiration to Innovation