PROFIL FIRMY REFERENCE LEKTORSKÝ TÝM GDPR


HR Share "Jak si udržet zaměstnance"

Hlavní stránka »  HR Share »  HR Share "Jak si udržet zaměstnance"


HR Share na téma proběhlo 25.11.2016


Setkali jsem se společně v prostorách JIC INTECHu v Brně. HR Share probíhal za velmi příjemné a uvolněné atmosféry :)
Děkujeme všem přednášejícím i za jejich inspirativní myšlenky.
Celým setkáním nás provázela jako . Následně jsme si vyslechli velice zajímavé přednášky předních odborníků na téma „JAK SI UDRŽET ZAMĚSTNANCE“.
Nejdříve nám prozradily své zkušenosti a poskytly nám inspiraci paní a Lenka Mazalová ze SMC IA CZ při prezentaci nazvané „Spokojený zaměstnanec“. Je až neuvěřitelné, že se jim ve firmě podařilo vytvořit velmí příjemné a týmové prostředí, kde .
Následně nám představil zajímavosti pan ze Siemens Electric Machines při prezentaci nazvané „Proč raději podporuji ostrůvky spontánní angažovanosti, místo abych ostatní přesvědčoval o úžasnosti programů shora“, kde nám bylo poodhaleno, že velmi efektivním užitečným přístupem k lidem je hlavně .
Poslední odbornicí, která se s námi podělila o své zkušenosti z této oblasti byla paní z Kiwi.com, jejíž prezentace byla nazvána „Jak vyhrát bitvu o IT profesionály aneb vztah firmy a zaměstnance vždy vítězí“. Paní Gábová nám prozradila velmi zajímavé a inspirativní podněty, které se dají zavést v každé firmě, např. jedou z nich je :) Vzpomínáte si na ni? ;)
Po ztěchto třech velmi zajímavých a inspirujících přednáškách byla , ve které samozřejmě vystupovali naši přednášející odborníci. Měli jste velké množství velmi zajímavých dotazů, které se velmi často rozvinuli v zajímavou diskuzi a o své zkušenosti se s námi podělili i další přítomní z publika.
Vzhledem k tomu, že publikum bylo opravdu velmi příjemné a čerpalo informace od odborníků plnými doušky, rozhodli jsme se jej , o které se losovalo. Výhercům samozřejmě ještě jednou dodatečně gratulujeme :)
Poslední příjemnou částí našeho setkání byl , kde jsme si mohli pochutnat na výborném občerstvení a ještě probrat aktuální nápady a dozvědět se ještě nějaké další inspirující myšlenky.

Příští setkání bude začátkem roku 2017! Proto nás nezapomeňte bedlivě sledovat na a . Doufáme, že se opět setkáme :)

Všem bychom ještě jednou rádi poděkovali za jejich účast a těšíme se na dalším setkání :)