PROFIL FIRMY REFERENCE LEKTORSKÝ TÝM GDPR


HR Share "Novinky v Performance Managementu"

Hlavní stránka »  HR Share »  HR Share "Novinky v Performance Managementu"

HR Share na téma proběhlo 22.09.2016


HR Share probíhal za velmi příjemné a uvolněné atmosféry v inspirativním prostředí Francouzského institutu v Praze, kde jsem měli možnost i překrásného výhledu na Pražský hrad.
Děkujeme všem přednášenícím i za jejich inspirativní myšlenky.
Nejdříve nám prozradila své zkušenosti paní při prezentaci nazvané „Hodnocení zaměstnanců“. Následně nám představila zajímavosti paní při prezentaci nazvané „Performance Management“. Poslední odbornicí, která se s námi podělila o své zkušenosti byla paní s prezentací „Seamless Performance Management“.
Poté jsme měli neformální část, při níž jsme diskutovali aktuální nápady u kávy a muffinů a kochali se výhledem na Pražský hrad.

Po neformální části následovala tolik očekáváná , ve které se o své zkušenosti se s námi podělili i HR profesionálové z publika. Panelová disuze byla plná zajímavých otázek, na které jsme obdrželi velmi inspirující odpovědi. Celým setkáním nás provázela .
Nezapomeňte, že již příště pro Vás kromě HR Share připravujeme i , který bude následovat po coffee breaku. Smyslem MIND Sharu bude v menší skupince rozebrat KONKRÉTNÍ PROJEKT Z PRAXE, sdílet zkušenosti, poradit se o implementaci…
Příští setkání HR Share již plánujeme a brzy Vás o něm budeme informovat! Ovšem nezapomeňte nás bedlivě sledovat na FB profilu a LinkedInu.
Těšíme se na nové inpirace!