PROFIL FIRMY REFERENCE LEKTORSKÝ TÝM GDPR


HR Share "Personální marketing a branding"

Hlavní stránka »  HR Share »  HR Share "Personální marketing a branding"

HR Share na téma proběhlo 16.06.2016


HR Share probíhal za velmi příjemné a uvolněné atmosféry v inspirativním prostředí Otevřené zahrady v Brně.
Děkujeme všem přednášenícím i za jejich inspirativní myšlenky.
Nejdříve nám prozradila své zkušenosti paní při prezentaci nazvané „Jak JINAK získat mladé talenty pro core business“. Měli jsme možnost nahlédnout do světa kreativity, jak oslovit a zaujmout kreativce :) Následně nám představily zajímavosti z bankovního sektoru paní a Zuzana Fialová z Raiffeisenbanky při prezentaci nazvané „(Ne)polapitelnost DNA Raiffeisenbank“. Tentorkát jsme nahlédli na personální marketing z oblasti analýz, statistik a grafů :) Poslední odbornicí, která se s námi podělila o své zkušenosti byla paní s prezentací „ModusLink HR Branding – první rok za námi“. Zde jsme byli zasvěceni do personálního marketingu výrobní firmy.
Poté jsme měli neformální část, při níž jsme diskutovali aktuální nápady u kávy a muffinů v krásných prostorách zahrady. Měli jsme občerstvení opravdu pro každého, např. i bezlepkové muffiny :)

Po neformální části následovala tolik očekáváná , ve které se o své zkušenosti se s námi podělili i HR profesionálové z publika. Panelová disuze byla plná zajímavých otázek, na které jsme obdrželi velmi inspirující odpovědi. Celým setkáním nás provázela .
Nezapomeňte, že již příště pro Vás kromě HR Share připravujeme i , který bude následovat po coffee breaku. Smyslem MIND Sharu bude v menší skupince rozebrat KONKRÉTNÍ PROJEKT Z PRAXE, sdílet zkušenosti, poradit se o implementaci…
Příští setkání HR Share již plánujeme a brzy Vás o něm budeme informovat! Ovšem nezapomeňte nás bedlivě sledovat na FB profilu a LinkedInu.
Těšíme se na nové inpirace!