PROFIL FIRMY REFERENCE LEKTORSKÝ TÝM GDPR


HR Share "PRÁCE S TALENTY"

Hlavní stránka »  HR Share »  HR Share "PRÁCE S TALENTY"

HR Share na téma proběhlo 17.03.2016


HR Share probíhal za velmi příjemné a uvolněné atmosféry v den svatého Patrika v inspirujícím prostředí Impact HUBu v Brně. Měli jsme kromě krásného zeleného klobouku i muffiny se zeleným krémem či trojlístky na jmenovkách :)
Děkujeme všem přednášenícím i za jejich inspirativní myšlenky.
Nejdříve nám prozradila své zkušenosti paní při prezentaci nazvané „S FEI se nebudete nikdy nudit“. Následně nám představil zajímavosti pan při prezentaci nazvané „Zlaté rybky v rybníku talentů“, a dokonce nám přinesl ukázat i jejich ztvárnění motivačního kolečka pro zaměstnance. Velice zajímavá a inspirující pomůcka, že? Posledním odborníkem, který se s námi podělil o své zkušenosti byla paní s prezentací „Jak se z nás stávají lidé čtvrté generace“.
Poté následovala , ve které se o své zkušenosti se s námi podělili i HR profesionálové z publika.Celým setkáním nás provázela moderátorka Petra Voráčová.
V neformální části jsme diskutovali aktuální nápady u kávy a muffinů.

Nezapomeňte, že již příště pro Vás kromě HR Share připravujeme i , který bude následovat po coffee breaku. Smyslem MIND Sharu bude v menší skupince rozebrat KONKRÉTNÍ PROJEKT Z PRAXE, sdílet zkušenosti, poradit se o implementaci…
Příští setkání HR Share přinese inspirace na téma Více nalezente zde.

Nezapomeňte bedlivě sledovat na FB profilu a LinkedInu. Těšíme se na nové inpirace!