PROFIL FIRMY KONTAKT REFERENCE LEKTORSKÝ TÝM GDPR


HR Share "PRÁCE S TALENTY"

Hlavní stránka »  HR Share »  HR Share "PRÁCE S TALENTY"

HR Share na téma „PRÁCE S TALENTY“ proběhlo 17.03.2016


HR Share probíhal za velmi příjemné a uvolněné atmosféry v den svatého Patrika v inspirujícím prostředí Impact HUBu v Brně. Měli jsme kromě krásného zeleného klobouku i muffiny se zeleným krémem či trojlístky na jmenovkách :)

Děkujeme všem přednášenícím i 35 účastníkům – HR profesionálům za jejich inspirativní myšlenky.

Nejdříve nám prozradila své zkušenosti paní Eva Vacíková z FEI při prezentaci nazvané „S FEI se nebudete nikdy nudit“. Následně nám představil zajímavosti pan Viktor Mechl z Barumu při prezentaci nazvané „Zlaté rybky v rybníku talentů“, a dokonce nám přinesl ukázat i jejich ztvárnění motivačního kolečka pro zaměstnance. Velice zajímavá a inspirující pomůcka, že? Posledním odborníkem, který se s námi podělil o své zkušenosti byla paní Magda Hájková z IFE s prezentací „Jak se z nás stávají lidé čtvrté generace“.

Poté následovala panelová diskuze, ve které se o své zkušenosti se s námi podělili i HR profesionálové z publika.Celým setkáním nás provázela moderátorka Petra Voráčová.

V neformální části jsme diskutovali aktuální nápady u kávy a muffinů.

Nezapomeňte, že již příště pro Vás kromě HR Share připravujeme i MIND Share, který bude následovat po coffee breaku. Smyslem MIND Sharu bude v menší skupince rozebrat KONKRÉTNÍ PROJEKT Z PRAXE, sdílet zkušenosti, poradit se o implementaci…

Příští setkání HR Share přinese inspirace na téma „HR Marketing a Branding“ 16.06.2016 v Brně! Více nalezente zde.

Nezapomeňte bedlivě sledovat na FB profilu a LinkedInu. Těšíme se na nové inpirace!

tým INC Consulting
Inspiration to Innovation