PROFIL FIRMY REFERENCE LEKTORSKÝ TÝM GDPR


Aktuality

Kalendář akcí

Kalendář akcí je prázdný.

Educity HR News

Archiv aktualit

Hlavní stránka »  Aktuality »  Archiv aktualit

Grantový projekt

Společnost INC consulting získala grantový příspěvek na projekt "Rozvoj modulů e-learningového vzdělávání podniků". K tomuto projektu vznikl samostatný web, který najdete na adrese www.e-konference.cz.

Článek o konferenci

Reportáž z konference, kterou naše firma spolu s několika partnery pořádala pro HR manažery, byla otištěna v odborném časopise Personál.

Kurz Time managementu vychází v časopise Personál

Time management - věčné téma každého manažera. V časopise Personál vychází na pokračování kurz Time managementu, který vytvořila naše společnost.

Hloubkový HR BENCHMARKING

připravili jsme pro Vás průzkum, jehož výstupy Vám pomohou - srovnat své postupy s firmami z oboru - lépe argumentovat s vedením Vaší společnosti o Vaší práci a potřebách - získat podklady pro další směřování práce personálního oddělení Napište si o dotazník pro Hloubkový HR Benchmarking na adresu inc@inc.cz

eLearningový kurz HODNOTÍCÍ ROZHOVOR

Kurz obsahuje mnoho videoukázek. V průběhu kurzu si manažeři vyplní podklady pro své rozhovory, mohou si vytisknout návody a pomůcky. Personalistům nabízíme zprovoznění jedné licence kurzu na tři měsíce zdarma. Napište nám na inc@inc.cz

Možnosti a zkušenosti z finan. projektů rozvoje pracovníků z fondů EU

Na podzim připravujeme cyklus Manažerských snídaní určených pro personalisty a HR manažery, kteří by rádi využili fondy EU na financování vzdělávání a rozvoje pracovníků. Na těchto akcích se personalisté seznámí nejen s možnostmi čerpání financí ale i se zkušenostmi z minulého programovacího období.

Schválený operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Proslýchá se, že Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost, který už má první vyhlášené výzvy v Praze, se dočká vyhlášení výzev pro ČR už v březnu. Pokud chcete konzultovat své nápady, pak nás kontaktujte co nejdříve.

Soutěž FIRMA (#1)KRAJE na personální téma

Přihlaste svoji firmu zdarma do čtvrtého ročníku soutěže FIRMA (#1)KRAJE - letos na personální téma.

EDUCA - peníze na vzdělávání z EU

Druhé kolo výzvy na specifické vzdělávání (tzn. nepřenositelné), ale také na rozvoj interních lektorů. Pro více informací rozklikněte aktualitu.

Kniha našeho lektora

Vybírat si člověka do pracovního týmu je těžká a zároveň i zodpovědná činnost. Co je tedy hlavním kritériem správného výběru? Je to lidská nebo odborná stránka kandidáta? Jak určit, že je to ten správný člověk na dané pracovní místo v daném časoprostoru? Na tyto a další otázky najdete odpovědi v knize PhDr. Luďka Vajnera. Rádi Vám ji zašleme za cenu 160 Kč.

Konference Válka na trhu práce - 21.5.08, Praha

Jak zvýšit atraktivitu Vaší firmy na trhu práce? Jak si udržet současné zaměstnance? Jak ze zaměstnanců dostat maximum? Na tyto otázky jsme hledali odpovědi na konferenci Válka na trhu práce, která se konala 21.5.2008 v Praze.

Hledáme PERSONÁLNÍHO MANAŽERA - JM kraj

Přední výrobce nerezových hadic a trubek pro rozvody médií hledá do svého týmu vhodné kandidáty na pozici personální manažer.

Nová výzva na vzdělávání z ESF

29.6.2012 byla vyhlášena nová výzva k předkládání grantových projektů OP LZZ

Průzkum "Vnímání současné ekonomické situace a možností rozvoje firem"

Vážení zákazníci, rádi bychom Vám ještě jednou poděkovali za účast v průzkumu a nyní bychom se s Vámi chtěli podělit o jeho výsledky.

Dotace na školící střediska

Příjem registrací od 3. března. Můžete získat dotaci 200 tisíc až 100 milionů.